Uspostava platforme za suradnju s gospodarstvom i EU fondove (30.04.2015.)

• 30/04/2015

U skladu sa Strategijom razvoja Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje za razdoblje 2012. – 2016. odluci dekana osnovano je radno tijelo pod nazivom: “Odbor za suradnju s gospodarstvom i EU fondove.

Odbor za suradnju s gospodarstvom i EU fondove je radno tijelo koje će biti zaduženo za ostvarivanje stalnog praćenja suradnje i organizaciju sastanaka s gospodarstvenicima kako bi se istraživački rezultati širili prema industriji te se poticale provedbe projekata transfera tehnologije i jačanje ekonomskog kapaciteta Fakulteta kroz povećanje stupnja suradnje s gospodarstvom.

Radno tijelo se sastoji od ukupno 4 člana: voditelja Odbora, administratora, voditelja javne nabave i prodekana za poslovanje kao predstavnika uprave Fakulteta, a zbog specifičnosti zadataka Odbora potreban je multidisciplinaran pristup radu i izvršenju zadataka te su članovi Odbora djelatnici iz različitog područja obrazovanja.

Odlukom dekana u odbor su imenovani: Goran Pavlov (voditelj odbora), Ana Bakota (administrator), Nada Tokić (voditelj javne nabave) i Joško Radić kao predstavnik uprave Fakulteta.

PRILOG: Fotografija (Goran Pavlov, Ana Bakota, Nada Tokić, Vrandečić)