Kick-off sastanak (03.11.2014.)

• 03/11/2014

Dana 3. studenog 2014. održan je uvodni sastanak na kojem se raspravljalo o obavezama i odgovornostima osoba uključenih u provedbu projekta. Sastanak je pod vodstvom prof. dr. sc. Bože Terzića održan na FESB-u kojem je prisustvovalo ukupno 9 osoba: Bošković i Goran Pavlov.

Održana je prezentacija svih 5 projektnih radnih paketa:

1. Interdisciplinarno industrijsko istraživanje elektroenergetskih I upravljačkih tehnologija, proizvoda I komponenti kogeneracijskog /trigeneracijskog postrojenja
  2. Širenje rezultata istraživanja I stjecanje intelektualnog vlasništva
  3. Eksperimentalni razvoj elektroenergetskih i upravljačkih tehnologija, proizvoda i komponenti kogeneracijskog / trigeneracijskog postrojenja i ispitnog/testnog okruženja
  4. Razvoj prototipova tehničkih rješenja i testiranje sustava u praksi
  5. Usmjeravanje istraživačkog rada potrebama gospodarstva

Nakon prezentacije uslijedila je rasprava o provedbi projekata, projektnim rezultatima.

Projekt je zaključen sa formiranjem tri istraživačko-razvojna tima i imenovanjem istraživačkog osoblja.

PRILOG: Fotografije sa sastanka

PRILOG: Goran Pavlov – Prezentacija